Nieuws

27/06 Gerard van der Doelen (Weert)
27/06 Lies Sieben - Verhaeg (Blerick)
27/06 Maria Ida Hubertina (Idje) van der Heijden - Vanwersch (Gulpen)
27/06 Willy Zuidema (Heerlen)
27/06 Jo Ramaekers
27/06 Resie Lommelen - Peeters (Geleen)
27/06 Ine Jütten - Degenkamp (Heerlen)
27/06 Mia van Es - Daemen (Sittard-Geleen)
27/06 Henricus Marie Jacobus (Hay) Jacobs (Venlo)
27/06 Trèzy Vromen - Creusen (Cadier en Keer)
27/06 Maria Christina Catharina Theresia Nijskens - Pijls (Melick)
27/06 Mia (ôs Mie) Vandevenne - Hagens (Venray)
27/06 Wiel Aquarius (Tegelen)
27/06 Lies Kwarten - Keulen (Reuver)
27/06 Edie Lenzen (Heerlen)
27/06 Gied Plummen (Maasbracht)
27/06 Angela Josephina (Angeline) Peerboom - Duijzens (Margraten)
26/06 Zwemvierdaagse in zwembad de Bosberg
26/06 Ambulance naar Prins Willem Alexanderstraat in Swalmen
26/06 Programma week 27 van de Boodschappenplusbus
26/06 Truus Ariaens (Roermond)
26/06 Jean Gulikers (Gronsveld)
26/06 Breur Paulussen (Maastricht)
26/06 Pie Kostjens (Stein )
26/06 Joop Verblakt - Kok (Maastricht)
26/06 Huub Habets (Klimmen)
26/06 Marlene van Dael - Lempens (Panningen)
26/06 René Olszak (Susteren)
26/06 To Barendse - Vijverberg (Maastricht)
26/06 Dora (Port Dora) Verkoijen - Gielen (Haelen)
26/06 Toon Wagemans (Weert)
26/06 Ton Muurmans (Kessel -Eik)
26/06 Jan Derckx (Meijel)
26/06 Mia Simons - Dreessen
25/06 Zomeravondconcert
25/06 Uitslag Rabobank clubkasactie
25/06 Logistiekmedewerker/ Heftruckchauffeur 118117760
25/06 Transportplanner 118024750
25/06 Field Service Engineer
24/06 Ambulance naar Beneden Boukoul in Swalmen
24/06 Cheque van Rabobank voor Swalmens Liedertafel
24/06 CNC Frezer - programmeur Roermond
24/06 CNC Frezer - programmeur Roermond
24/06 Conventioneel frezer omgeving Roermond
24/06 Conventioneel frezer omgeving Roermond
24/06 Johannes Wilhelmus (Jan) Heijmans (Kessel -Eik)
24/06 Felicie Crombach - Borghans (Ubachsberg)
24/06 Maria Harings - Bessems (Valkenburg aan de Geul)
24/06 Harrie Hebben (Meijel)
24/06 Lieske Luijs - Schreurs (Weert)
24/06 Marleen van Woerkom
24/06 Lei Stals (Swartbroek)
24/06 Anne Marie Badenhop - Nijburg (Heerlen)
24/06 Margaretha Eva Maria (Margot) Gommans - Leers (Heerlen)
24/06 Paul Hollewijn (Maastricht)
24/06 Elly van Nunspeet - Brull (Gulpen)
24/06 Anna Theresia Margaretha (Ann) Vincken - Adams
24/06 Cisca Kapell - van Buggenum (Geleen)
24/06 Johan Michon (Schimmert)










Agenda


Weer